Dazhnica bëhet me rrugë të asfaltuar

Kamenicë – Banorëve të Dazhnicës nga sot do t’u lehtësohet lëvizja në këtë segment rrugor ka shkruar Qëndron Kastrati.

“Asfaltimi i kësaj rruge do të ndikoj në mirëqenien e qytetarëve të kësaj zone.
Vazhdojmë me punë të mira” ka shkruar kryetari i komunës së Kamenicës Qëndron Kastrati./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).