Fundamenti

Dafina Zeqiri vjen me ‘ Go Go Go’

/ 1 minutë lexim
Uji Dea

Këngëtarja e njohur Dafina Zeqiri , ka publikuar këngën e saj më të re, shkruan gazeta “Kosova Sot Online”.

“Go Go Go”, mban titullin kënga më e re e këngëtares e cila vjen përplot ritëm dhe me interpretim të shkëlqyer nga Dafina.

Uji Dea

Kënga vjen e realizuar dhe me videoklip.

Premierë: “Go Go Go” nga Dafina Zeqiri.