Dafina Zeqiri tregon trupin sensual e veshur bardhë e zi

Këngëtarja e njohur dhe shumë e dashur për publikun shqiptar, Dafina Zeqiri është shumë aktive me projekte muzikore, shkruan “Kosova Sot Online”.

Dafina ndër vite sjellur shumë projekte, ku këngët e saja mënjëherë kanë arritur të bëhen hite dhe të dëgjohen shumë nga publiku.

Zeqiri përveq që është aktive me projekte të reja muzikore, ajo është mjaft aktive edhe në rrjetin social “Instagram”.

Ajo së fundi ka postuar një fotografi e veshur bardhë e zi, ku sipër fotografisë ka shkruar “Qka dashta e bona”.

Si duket kjo fotografi është shkëputur nga ndonjë pjesë e një videoklipi të ri.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS