Dafina Zeqiri thotë se ka gati pesë projekte të reja muzikore

Dafina Zeqiri është rikthyer fuqishëm me projektet e reja muzikore.

Ajo së fundi solli dy këngë të reja në bashkëpunim me artsitin shqiptar, i cili njihet për hite të ndryshme, Noizyn.

“Kurgjo nuk kallxojna” dhe “A don Love?” janë dy bashkëpunimet e fundit të prishtinases, të cilat janë pritur mjaft mirë nga fansat dhe publiku.

Por, duket se nuk do të ndalet me kaq zeshkania jonë gjatë këtij viti pasi ka paralajmëruar videokëngë të reja.

Në fakt, ajo përmes llogarisë personale në Instagram ka treguar se tashmë ka të gatshme pesë projekte të reja.

“Kur e ki nja 5 projekte edhe nuk din cilën me qit ma përpara”, ka shkruar Dafina krahas videos, ku shihet duke vallëzuar në banjo.

Ndryshe, Dafina është angazhuar tejet shumë me koncerte të ndryshme muzikore. /Telegrafi/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).