Dafina Zeqiri publikon projektin ‘La Reina’

Një klip shumë i veçantë Këngëtarja e mirënjohur, Dafina Zeqiri ka publikuar projektin e shumëpritur “La Reina”.

Tekstin e kanë shkruar Arijanit Palaj dhe Will Rodriguez. Ky është një projekt mjaft i veçantë i artistes shqiptare, në të cilin Dafina shfaqet mjaft tërheqëse.

Mbetet të shihet se sa do të pëlqehet ky projekt i saj.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).