Dafina Zeqiri po vjen me këngën ‘Zili zili’

Pak ditë më parë, Dafina Zeqiri zbuloi se shumë shpejt do të vinte me një projekt të ri muzikor i cili do të titullohet ‘Zili zili’. Nga postimet e ndryshme këngëtarja ka lënë të kuptohet se ky projekt është një përgjigje për të gjithë ata njerëz që nuk e kanë mbështetur apo dhe kanë folur mbi punën e saj.

Së fundmi ajo ka ndarë në llogarinë në ‘Instagram’, një pjesë nga xhirimet e këtij projekti ku si çdo herë tjetër është shfaqur mjaft ekstravagante. ‘Look-u’ i fundit i zgjedhur nga Dafina i ka surprizuar jo pak ndjekësit dhe siç duket ajo arrin t’u surprizojë të gjithë gjithmonë me pamjen e saj.

Kujtojmë se projekti i fundit i Dafinës ka qenë “Million dollar”, i cili u kthye menjëherë në hit dhe u komentua gjerësisht për të gjitha pamjet ekstravagante dhe moderne që këngëtarja kishte sjellë në të.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).