Dafina Zeqiri po vjen me këngë të re

Këngëtarja shqiptare, Dafina Zeqiri, viteve të fundit ka qenë mjaft aktive në tregun tonë muzikor.

30-vjeçarja vitin 2019 e ka filluar me projekte të shumta, të cilat u mirëpritën mjaft mirë nga publiku dhe fansat e saj.

Së fundmi, në rrjetet sociale e ka publikuar një video, teksa tregon se ka finalizuar projektin e ri muzikor që titullohet “La Reina”.

Megjithatë, këngëtarja shqiptare nuk ka zbuluar detaje më të hollësishme rreth këtij projekti, por që nuk ka dyshim se do të dalë diçka e bukur nga ajo.

Ndryshe, “Rofe” është kënga e fundit e lansuar nga Dafina, e cila në platformën YouTube ka grumbulluar mbi një milion shikime.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).