Fundamenti

Dafina Zeqiri nxit komentet me këto fotografi, ky është shkrimi “misterioz”

/ 1 minutë lexim
Uji Dea

Këngëtarja, Dafina Zeqiri, ka ardhur me disa fotografi joshëse dhe mjaft atraktive, shkruan “Kosova Sot Online”.

Dafina është shfaqur veshur me mjaft stil dhe me veshje provokuese.

Uji Dea

Sipër fotografive të publikuara Dafina ka shkruar një shkrim misterioz.

“Future Baby Mama”, ka shkruar Dafina.