Dafina Zeqiri nuk i lë vend imagjinatës

Është njëra prej këngëtareve më të pëlqyera në estardën shqiptare, shkruan gazeta “Kosova Sot Online”.

Fjala është për këngëtaren e njohur Dafina Zeqiri, e cila përveç muzikës që kultivon, po tërheq vëmendje edhe me stilin e saj.

E me fotografinë e fundit, Daffy s’i lë vend imagjinatës

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).