Dafina Zeqiri ka një mesazh për 2023-ën

Dafina Zeqiri vazhdon të jetë njëra prej këngëtarëve më “in” në trojet shqiptare në tri vitet e fundit

Kënga e saj me Kidën “Ai me mu so” është njëra prej këngëve më të mira të këtij fundviti dhe për tre muaj ka arritur në më shumë së tre milionë klikime.

E tani sukseset asaj nuk i kanë munguar si në jetën sentimentale dhe në atë profesionale, ajo ka pasur një mesazh për të gjithë fansat e saj në Instagram.

“Të vetmit persona që meritojnë të hynë në jetën tuaj në vitin e ardhshëm janë ata që ju trajtojnë me dashuri, mirësjellje dhe respekt”, ka shkruar Dafina para më shumë së 1.8 milion ndjekësve të saj në Instagram. /GazetaExpress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS