Dafina Zeqiri joshëse në paraqitjen e fundit

Këngëtarja e njohur shqiptare Dafina Zeqiri, njihet për këngët që sjellë e që priten mjaft mirë nga publiku.

Përpos muzikës që sjellë, këngëtarja njihet edhe për paraqitjet e saj publike, shkruan Indeksonline.

Ajo së fundmi është paraqitur mjaft joshëse, duke publikuar një fotografi në llogarinë e saj në Instagram ku ndiqet nga miliona fansa.

Kujtojmë që Daffy, në secilën paraqitje që bën merr vëmendjen e fansave dhe të mediave rozë. /Indeksonline/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS