Dafina Zeqiri joshëse në foton e fundit

Këngëtarja shqiptare, Dafina Zeqiri, në llogarinë e saj në Instagram e ka publikuar një fotografi në të cilën duket seksi, shkruan lajmi.net.

Në imazhin e postuar ajo ka treguar këmbët dhe gjoksin pa reçipeta. Po ashtu në pah i ka vënë edhe tatuazhet e shumta që i ka në trup.

Dafina njihet si një femër e cila merr guximin që të realizoj foto në të cilat shfaqet joshëse dhe e zhveshur.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).