Dabiqaj ia siguron Gjilanit fitoren ndaj Trepçës ’89

Gjilani ka shënuar fitore me rezultat 1:0, ndaj Trepçës ’89 në kuadër të xhiros së 22-të Fitoren “bardhëkuqeve” ia siguroi Albert Dabiqaj me golin e shënuar në minutën e 76-të të ndeshjes.

Me këtë fitore, Gjilani shkon në kuotën e 35 pikëve dhe zë vendin e tretë, ndërsa në javën tjetër Gjilani luan në udhëtim te Dukagjini.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS