Çudi, Vildanja shfaqet e veshur

Modelja kosovare Vildane Zeneli është paraqitur pas një kohe të gjatë me disa foto në Instagram

Vildane Zeneli nuk është shumë aktive në rrjetet sociale por zakonisht kur poston ajo poston foto seksi.

Por, kësaj radhe Vildanja është parë e veshur dhe me një shishe verë në dorën e saj.

Ndryshe Vildanja ka qenë shumë pak aktive gjatë pandemisë së koronavirusit. /GazetaExpress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).