Çmimet e derivateve sot

Ministria e Industrisë, Ndërmarrësisë dhe Tregtisë, ka publikuar limitin e çmimeve të derivateve për 48 orët e ardhshme.

Çmimet do të vlejnë për 48 orët e ardhshme.

Më poshtë shihni çmimet:

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS