Clermont-Lille, startojnë dy yjet e Kosovës

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes mes Clermont dhe Lille, e vlefshme për javën e 16-të në Ligue 1.

Për Clermont nga minuta e parë do të startojë sulmuesi kosovar, Elbasan Rashani, shkruan Gazeta Express.

Edhe te Lille në 11-shen startuese do të jetë një futbollist kosovar.

Bëhet fjalë për Edon Zhegrovën i cili e nis nga fillimi këtë ndeshje.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS