Çka po i mungon Arbër Zenelit!?

Arbër Zeneli e ka postuar një fotografi në rrjetet sociale, ku shihet duke luajtur në fanellën e Reimsit. Në përshkrim, futbollisti kosovar thotë se i mungojnë momentet kur luante dhe shkëlqente.

Arbër Zeneli po i mungon shumë Përfaqësueses së Kosovës, por edhe ekipit të tij, Reims, shkruan Gazeta Express.

Por, mungesa gjithsesi se është reciproke.

Edhe futbollistit kosovar po i mungon shumë ekipi kombëtar i Kosovës por edhe ekipi i tij.

Së fundmi, ylli kosovar e ka postuar një fotografi në Instastory, ku shihet duke luajtur në fanellën e ekipit francez.

“Më mungon kjo”, ka shkruar Zeneli, të cilit po i mungon fusha e blertë, futbolli, asistimet dhe golat.

Pa dyshim, lëndimi i tij i rëndë i pësuar në ndeshje me Malin e Zi i ka kushtuar Kosovës pasi ai ishte lojtari më i mirë i “Dardanëve” në atë kohë.

Kosova shpreson ta ketë në dispozicion atë në muajin mars të vitit 2020 në ndeshjen gjysmëfinale të “Play-Offit” të Ligës së Kombeve ndaj Maqedonisë së Veriut. /Gazeta Express/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).