Çka deklaroi Ylber Kastrati pas vazhdimit të kontratës me Gjilanin?

Legjenda e SC Gjilanit, kapiteni Ylber Kastrati, ka vazhduar kontratën gjerë në vitin 2020 me skuadrën e tij Gjilanin.

Kastrati tek “kuq e bardhët” e Gjilanit, është mbi 10 vite dhe është bërë ikonë e klubit.

Kapiteni Kastrati lidhur me vazhdimin e kontratës me skuadrën e tij të zemrës ka deklaruar:

S`ka si tjetër zyrtarisht pjesë e familjes.
Një familje e madhe si kjo
Kaluam shumë sfida së bashku, beteja dhe vuajtja bëhet e ëmbël kur mbështetja, fjalët dhe dashuria për këtë fanel janë të sinqerta dhe në nivele të larta.
Faleminderit SKIFTERA.
Na presin shumë sfida shumë beteja, së bashku ne kemi forcë më të madhe se sa mund të sfidohemi e kemi dëshmuar.
Faleminderit Presidentit TALI për besimin dhe korrektësinë./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).