Çiljeta Xhilaga na tregon se ku është ‘Xheneti’

Ajo është një nga këngëtaret më praktikuese të fesë islame.

Çiljeta Xhilaga që nga fillimi i muajit të Shenjtë të Ramazanit, ka hedhur fotografi e video të ndryshme rreth fesë, madje, në disa raste doli e mbuluar me shami,

E së fundmi, këngëtarja hodhi një tjetër imazh në Instastory, kësaj radhe një fotografi ku tregon se ku është Xhenneti.

“Xhenneti është nën këmbët e nënës” thuhet në foton e publikuar nga Çiljeta, percjell syri.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).