Çiljeta Xhilaga më në formë se kurrë

Çiljeta Xhilaga është njëra ndër këngëtaret më seksi të estradës shqiptare.

Xhilaga në foton e radhës të postuar në llogarinë e saj në Instagram duket të jetë në top formë, shkruan Kosova Sot.

Kujtojmë se Çili është nënë e një djali, dhe njëkohësisht një femër “beqare”.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).