Çiljeta vjen me porosi të lexuar: ‘Për t’ia nënshtruar boten mirësisë, duhet luftuar kundër ligësisë’

Këngëtarja e njohur Çiljeta Xhilaga duket se këtë të Dielë, ka pasur kohë të reflektojë për shumë gjëra, shkruan gazeta “Kosova Sot Online“.

Përmes një fotografie në profilin e saj në Instagram, këngëtarja ka ndarë një porosi kuptimplotë: Për t’ia nënshtruar boten mirësisë, duhet luftuar kundër ligësisë’.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).