Çiljeta një seks simbol, që nuk lëshon pe asnjëherë

Këngëtarja e njohur shqiptare Çiljeta Xhilaga, pavarësisht viteve dhe konkurencës e cila mbizotëron aktualisht në shou bizin shqiptar, nuk ka dhënë sinjale “dorëzimi”.

Përkundrazi ajo vazhdon të kujdeset për vetën, dhe t’i mbajë në formë linjat e saja seksi.Këtë e dëshmojnë edhe fotografitë e fundit të postuara në profilin e saj në Instagram, ku ajo pozon tamam si një seks simbol shkruan gazeta “Kosova Sot Online”.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).