Çiljeta më në fund flet: Ju thoni e kam në terezi, por sa halle kam unë…

Mbrëmjen që lamë pas Çiljeta është shfaqur në skenën e “Kënga Magjike” ku ka performuar këngën e saj “Hajmali”.

Gjatë insertit prezantues, Çiljeta shfaqej duke filmuar veten në një qendër trajtimi dhe masazhesh, ku tregonte se kishte shkruar për t’u relaksuar dhe dukej goxha në form.

cili

Gjatë videos, Çiljeta thotë me humor: Ju do thoni që kjo Çiljeta e ka në terezi, por sa halle kam unë… Nga halli ka ardhur dhe këtu.

cil

Ndryshe, kënga e Çiljetës po pëlqehet shumë nga publiku dhe mund të jetë një nga pretendentet për cmimin kryesor./Indeksonline/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).