Cila është ndeshja me emocionuese në karrierën e Milot Rashicës?

Rashica që po shkëlqen me Werder Bremenin në Gjermani, karrierën e ka nisur në Kosovë, derisa në vitin 2013 e ka fituar titullin kampion me Llamkos Kosovën nën drejtimin e Ismet Munishit.

Rashica, i cili përfaqëson Kosovën në nivel ndërkombëtar, ka shijuar shumë ndeshje emocionese me “Dardanët”.

I pyetur se cila është ndeshje më emocionuese në karrierën e tij, në një emision në mediat kosovare, vushtrriasi zgjodhi ndeshjen kundër Bullgarisë në Sofje, të cilën Kosova e fitoi me rezultat 2:3.

Cila është ndeshja me emocionuese në karrierën e Milot Rashicës?

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).