“Champions of Fun” po i rikthehen kryeqytetit këtë fundjavë!

Mirëpritja e ëmbël nga më të dashurit tanë, fëmijët, ka bërë që kampanja ‘Champions of Fun’ t’i rikthehet përsëri qendrave më të mëdha të Kosovës, për të sjellë face painting, muzikë, lojëra me maskota, e lëngje të brendit botëror Jaffa Champion.

Kampionët e argëtimit këtë vikend do të jenë në sheshin e Prishtinës ‘Zahir Pajaziti’, nga ora 18:00 deri në ora 21:00. Ejani dhe shijoni momentet argëtuese me kampionët dhe shijës Jaffa Champion!

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS