Çfarë po paralajmëron Adelina Berisha?

Ajo është mjaftë e pëlqyer, ndërsa komentohet edhe dukjen e saj.

Është kjo këngëtarja Adelina Berisha, e cila komentohet jo pak.

Së fundmi, artistja na sjellë disa imazhe, ku po shkëlqen.

Duket se ajo po përgatit një projekt të ri muzikor për adhuruesit e saj./Indeksonline

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).