Çfarë po e bën Agnesën e lumtur

Agnesa Vuthaj kohëve të fundit është parë në shumë fotosesione, por bukuroshja nuk e fsheh edhe lumturinë e saj

Ajo në një foto të bërë në internet shihet e veshur me plot stil derisa afër ka edhe qenin e saj.

“Mendje e lumtur, Jetë e lumtur, Shokë të lumtur”, ka shkruar Agnesa në një postim të saj në Instagram.

Pavarësisht kësaj, Agnesa zyrtarisht ende vazhdon të jetë një beqare, derisa shumë pak flet për jetën e saj private. /GazetaExpress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).