Celina me probleme shëndetësore, duhet të pushoj tre muaj

Ylli i Kosovës, Bersant Celina po përballet me disa probleme shëndetësore.

Futbollisti nga Prizreni është diagnostikuar me një infeksion dhe duhet të pushoj tre muaj.

Mesfushori ishte prekur nga Covid-19, i cili ka shkaktuar një infeksion Perkardit.

Celina do të mjekohet në shtëpinë e tij në Norvegji për një muaj dhe më pas do të kthehet në klub. /IndeksOnline/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS