Celina e merr ‘në qafë’ ekipin e tij, humbet penalltinë në mënyrë qesharake

Reprezentuesi kosovar, Bersant Celina e ka huqur në mënyrë qesharake një penallti në sfidën e ekipit të tij, Swansea ndaj West Bromwich Albionit, transmeton zeri.info

Celina e pati mundësinë që t’i çonte shifrat në 1:1 në fund të pjesës së parë, por nuk arriti dot të shënojë nga pika e bardhë e 11-metërshit.

Tashmë WBA-ja e ka gjetur edhe golin e dytë dhe po avancon 2:0 ndaj ekipit të Celinës./Zëri

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).