Çdo herë elegante, Ilda Bejleri në të zeza mahnitë me pamjen!

Ilda Bejleri kujdeset që çdo herë të vijë plotë elegancë dhe me shumë stil.

Ajo është në hap me trendët e reja të modës dhe paraqitjet e saj televizive gjithmonë arrijë të marrin vëmendjen, shkruan Indeksonline.

E tillë ishte edhe në paraqitjen e radhës, në kostum elegant me ngjyrë të zezë, Ilda dukej mahnitëse derisa buzëqeshja rrezatuese ia shtonte sharmin dhe më shumë.

Sigurisht ajo dukej seksi dhe më në formë se asnjëherë./Indeksonline/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).