‘Çbanja’ në super formë, merr gjithë vëmendjen

Aktorja e njohur shqiptare Arjola Demiri më së miri njihet me rolin e saj si “Çbanja”, me të cilin njihet nga publiku.

Në rolin e saj si “Çbanja” ajo paraqistje një vajzë burrërore nga Tropoja, por në jetën reale Arjola është një femër mjaft atraktive dhe me forma të theksuara trupore, shkruan Indeksonline.

Madje nëpër paraqitjet publike që bën, ajo nuk heziton të ekspozoj këto forma dhe bukurinë natyrale që e karakterizon e që ka bërë për vete një numër të madh të fansave.

Së fundmi ajo është paraqitur plot stil e shije, duke vënë në pah asetetet e saj trupore. /Indeksonline/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).