Mobi Casa

Rekomanduar

Kearns u bën thirrje Borrellit dhe Von der Leyenit: Largoni sanksionet ndaj Kosovës

| 14:12, 29 Tetor, 2023

Abbott: Kosova duhet t’i dëgjojë këshillat e miqve

| 16:53, 8 Qershor, 2023

Borell në emër të 27 shteteve të BE-së: Zgjedhje të reja në 4 komunat, Asociacioni të nis pa vonesa e parakushte

| 15:48, 3 Qershor, 2023

Hoxhaj kritikon Kurtin për situatën në veri: Ka ndjekur politikë të gabuar

| 14:21, 3 Qershor, 2023

Deputeti gjerman: Dëgjova që Kurti po mendon për zgjedhje të jashtëzakonshme në gjithë vendin

| 12:13, 3 Qershor, 2023

Shtëpia e Bardhë, thirrje Kosovës dhe Serbisë të ulin tensionet

| 09:51, 3 Qershor, 2023

A ka pajtim mes Osmanit e Kurtit për zgjedhje të reja në veri – këto janë procedurat për organizim

| 08:37, 3 Qershor, 2023

Ymeri e quan Kurtin kokëfortë: Kosova s’mund të hyjë në luftë diplomatike me ShBA-në

| 08:25, 3 Qershor, 2023

Ish-ambasadori holandez porosi Kosovës: Mos i humbni miqtë

| 07:27, 3 Qershor, 2023

Kurti: Me Escobarin dhe Lajçakun do të flasim për mundësinë e organizimit të zgjedhjeve të parakohshme në veri

| 23:19, 2 Qershor, 2023

Rama në BBC: SHBA dhe BE kanë të drejtë, Kurti jo

| 23:15, 2 Qershor, 2023

Haziri i kërkon Osmanit ta ushtrojë detyrën kushtetuese për uljen e tensioneve në veri

| 23:02, 2 Qershor, 2023

Baraliu: Presioni ndaj Kosovës i madh, Serbia përkëdhelet

| 20:05, 2 Qershor, 2023

Senatori amerikan, Chris Murphy del me një plan për uljen e tensioneve në veri të Kosovës

| 17:29, 2 Qershor, 2023

Borrell paraqiti tri kërkesa për tejkalimin e krizës në veri, Von Cramon e shton edhe një

| 16:08, 2 Qershor, 2023