UBT

BVA Kupa Ballkanike e klubeve, vjen në Gjilan

/ 1 minutë lexim

Gjilan – Nga 19-21 shtator 2023, qyteti i Gjilanit do të jetë mikpritës i BVA Kupës Ballkanike për klube.

ArKatana

Klubi nikoqir KV Drita, i ka bërë të gjitha përgatitjet për organizimin sa më të mirë, derisa në Gjilan vijnë:
SK Skenderbeu, Korçë
Galatasaray S.K., Stamboll
AO Markopoulous, Athinë
Ndeshjet fillojnë më 19 shtator, me takimet që luhen nga ora 17:30 dhe 20:00.
Skuadra e Dritës është gati për sfidën e re dhe si kampion i vendit, pret garën më të madhe Ballkanike të klubeve./rajonipress/