Bunjaku: LDK ende po rritet, e deri në zgjedhjet e ardhshme do konfirmohet e para në nivel vendi

Gjilan – Si kryetare e FG-Gjilan i falënderova si gjithnjë strukturat e saj në përkrahjen e vazhdueshme për LDK. Të gatshme për vendimmarrje e rikthim të një jetese më të mirë në vendin tonë ka thënë Valentina Bunjaku Rexhepi.

Postimi i plotë:

Nën mikpritjen e kryetarit të degës L.Hazirit,strukturave dhe qytetarëve të shumtë, i mirëseardhur ishte kryetari i LDK z.Lumir Abdixhiku me kryesinë dhe bashkëpunëtorët.
LDK po dyfishohet, por është pak dhe ajo ende po rritet e deri në zgjedhjet e ardhshme do konfirmohet e para në nivel vendi.

E vendi ynë, e qytetarët e saj po e shohin LDK si partnere të ardhshme në qeverisje e Abdixhikun kryeministër të ri të Kosovës.

Zgjidhje më të mirë e alternativë më të drejtë nuk kanë.
Si kryetare e FG-Gjilan i falënderova si gjithnjë strukturat e saj në përkrahjen e vazhdueshme për LDK.

Të gatshme për vendimmarrje e rikthim të një jetese më të mirë në vendin tonë.
Bashkë e me LDK do të jemi gjithmonë

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS