Bukuroshja shqiptare shfaqet provokuese, pse refuzon lidhjet?!

Adrola Dushi njihet si njëra ndër femrat më të bukura shqiptare.

Megjithëse nënë e një djali, ajo vazhdon edhe më tej të deklarohet ‘single’, para mediave në intervista të ndryshme, shkruan IndeksOnline.

Dushi, duket se ende nuk ka arritur të takojë mashkullin e saj ideal, dhe për këtë arsye preferon të vazhdojë jetën si një beqare.

Në pozën e radhës ajo ka nxjerrë në pah linjat e saj të trupit.

Padyshim një bukuri e tillë është për çdo lëvdatë. /IndeksOnline/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS