Bukuria e saj ka marrë vëmendjen e të gjithëve, kjo është Lorena Haliti

Modelja e njohur shqiptare Lorena Haliti, jeton dhe vepron në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, shkruan Indeksonline.

Ajo shquhet për bukurinë që ka dhe format e saj trupore që i mundësojnë asaj të jetë një modele mjaft atraktive.

Lorena edhe njëherë e ka dëshmuar se është nga modelet më premtuese shqiptare në arenën ndërkombëtare.

Në një video të publikuar nga vet Lorena në llogarinë e saj në Instagarm vërehet qartë se ajo është një nga vajzat më premtuese shqiptare në fushën e modelimit.

Kujtojmë se Lorena ishte pjesë e videoklipit të Ledri Vulës te kënga ‘Rio’. /Indeksonline/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).