Brendet amerikane, Rc Cola dhe Red Rain po sjellin super kampanjë këtë verë!

Brendet amerikane, Rc Cola dhe Red Rain janë bashkuar për të sjellë argëtim, freski dhe energji për verën 2021.

̈Unlock the Fun ̈ do të jetë kampanja që do të jetë aktive në pishinat më të frekuentuara – me shkuma party dhe në sheshet e qyteteve, me lojëra dhe aktivitet, për t’u argëtuar dhe shpërblyer.

Pjesëmarrësit do të kenë mundësinë të fitojnë shpërblime si:
– Iphone 12
– Pushim n’Ulqin
– Skuter elektrik
– Laptop
– Biçikleta
– Smart Watch
e plot shpërblime tjera.

Rrini gati për me i kap super shpërblimet dhe momentet e paharruara të kësaj vere me brendet Rc Cola dhe Red Rain!

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS