Bora Zemani “bëhet” biondinë

Bora Zemani është një nga prezantueset më të diskutuara të momentit.

Pas një pauze gjatë verës, ajo i është rikthyer ekranit, duke marrë nën udhëheqje emisionin “Dancing With the Stars”.

Në puntaten e fundit ajo do të shfaqet jo ndryshe, por si një bionde, shkruan Indeksonline.

Bora ka ndarë fotografi me bashkudhëheqësin e emisionit, Eno Popin, i cili po ashtu është në një kostum të pazakontë.

Kasta e emisionit si duket është me një puntatë të veçantë, për shkak të Halloween-it.

Kështu, Bora dhe Eno na vijnë si Elvira dhe Tony Montana.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS