Bora do t’ju ‘shkrijë’ me këtë paraqitje

Një nga fytyrat publike me më shumë prezencë në mediat rozë padyshim se është Bora Zemani, shkruan gazeta “Kosova Sot Online”.

Ajo gjithmonë arrin të tërheqë vëmendjen e ndjekësve të saj.

Zemani e ka filluar muajin e parë të vitit 2023 e veshur em fustan glamuroz derisa ka theksuar dhe linjat e saja seksi.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS