Boksierit gjilanas Leotrim Rexhepit për sponzorizim i bashkëngjitet “SB KAZAZI Construction” dhe uji “DEA”

Gjilan – Përfaqësuesi i kompanisë të ujit “DEA”, Feim Shala thekson se duhet t`i përkrahim talentet e këtij vendi. “Leotrimi është një talent i madh në mes litarëve të ringut, është kënaqësi ta mbështetësh një talent siç është boksieri ynë. Ne vetëm i dëshirojmë suksese dhe karrierë të pasur në sportin e boksit”.

Boksierit 23 vjeçar nga Gjilani, Leotrim Rexhepit, i cili do të bokson me 12 nëntor në boksin profesionist, sot me shumë dëshirë ju kanë bashkangjitur për sponzorizim fabrika e ujit “DEA” dhe kompania “SB KAZAZI Construction” .

Pronari Denis Bey Kazazi i kompanisë “SB KAZAZI CONSTRUCTION”, ka theksuar se vazhdimisht do të mbështesim të gjithë ata njerëz që na bëjnë krenarë. “Është nder e respekt ta mbështetësh një profesionist të boksit i cili po na bën krenar, jo vetëm qytetin tonë por shtetin e Kosovës. Ne do të jemi vazhdimisht përkrahës për të gjithë ata që kanë vlera dhe na përfaqësojnë në mënyra të ndryshme duke na bërë krenar”.

Ndërsa, përfaqësuesi i kompanisë të ujit “DEA”, Feim Shala thekson se duhet t`i përkrahim talentet e këtij vendi. “Leotrimi është një talent i madh në mes litarëve të ringut, është kënaqësi ta mbështetësh një talent siç është boksieri ynë. Ne vetëm i dëshirojmë suksese dhe karrierë të pasur në sportin e boksit”.

Boksieri Leotrim Rexhepi ka falënderuar këto dy kompani prestigjioze në vend. “Do të jap më të mirën që mundem në ringë për ti bërë krenar këto dy kompani, të cilat i falënderoj nga zemra, pa ndihmën e tyre paraqitjet e mia do të vinin në pikëpyetje dhe jam shumë krenar që këta njerëz të vullnetit të mire mu kanë bashkangjitur”.

Meqi i Leotrim Rexhepit zhvillohet në Plaestrën Sportive “Bashkim Selishta-Petriti” në Gjilan me 12 nëntor në ora 17:00.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS