RCCOLA

Bojkoti i Intelektualëve, reagon presidenti i klubit Valon Murseli

/ 1 minutë lexim
Mobi Casa

Gjilan – Presidenti i FC Drita, Valon Murseli, ka reaguar pas kërkesës se tifozëve të klubit “Intelektualëve” që të shkarkohet trajneri Akis Vavalis dhe drejtori i klubit Valon Zymberi.

UBT

Presidenti i klubit, Murseli në faqen e tij në facebook, ka reaguar në lidhje me këtë kërkesë.
“Të bësh bojkot për individë e tregon që nuk e do klubin e zemrës. Për ta ditur të gjithë: Feti Murseli, Ilaz Shkodra, Valon Zymberi, Jetmir Salihu dhe Fatos Ramadani janë = Flamur Bunjaku dhe Valon Murseli. Drita do të rikthehet më e fortë.”