Blerona vishet provokuese

Blerona vishet provokuese, ky detaj në trupin e saj bie në sy

Blerona Zeqiri është moderatorja tejet e njohur kosovare.

Ajo është tejet e përfolur sidomos për paraqitjet e saj në top-formë, shkruan ORAinfo.

Blerona është shumë aktive edhe me postime në rrjete sociale, sidomos edhe gjatë kohës kur të gjithë po qëndrojnë nëpër shtëpi për shkak të koronavirusi.

E pasi u dobësua shumë, Blerona gjatë tërë kohës publikon fotografi të ndyshme nga përditshmeria e saj.

Se fundmi ajo ka publikuar një foto ku shfaqet e veshur me fustan të shkurt e provokuse.

Kaq joshëse po duket ajo në këtë imazh.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).