Bleona shkëlqen me fustan të gjatë

Këngëtarja Bleona Qereti tash e disa vite është më e komentuar nëpër mediat rozë.

Ka kohë që ajo është duke e zhvilluar karrieren e saj në Amerikë, shkruan Kosova Sot.

Ajo është mjaft aktive në “Instagram”, së fundmi ajo ka publikuar një foto me fustan të gjatë.

Duket mahnitëse!

(Kosova Sot)

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).