Bleona Qereti nuk i ndjenë vitet, vazhdon të shkëlqen me dukjen

Bleona Qereti është një këngëtare shumë e njohur shqiptare dhe është aktive prej më shumë se 20 vitesh në skenën muzikore.

Ajo gjatë karrierës së saj ka sjellë këngë të shumta që shpesh janë kthyer në hite, shkruan Indeksonline.

Por gjatë karrierës së gjatë, ajo shpeshherë ka qenë në fokus të mediave rozë edhe për shkak të bukurisë së saj dhe formave trupore, që nuk ka hezituar ti ekspozoj vazhdimisht.

Tani, ajo edhe pse në moshën 40-vjeçare, po e dëshmon se vitet për të janë vetëm numra.

Në paraqitjen e saj të fundit në Instagram, ajo shihet në formën më të mirë duke shkëlqyer me dukjen. /Indeksonline/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).