Bleona Qereti elegante, kështu uron festën e ndërrimit të moteve

Bleona Qereti edhe këtë vit që po lëmë pas ishte një prej figurave më të përfolura të estradës sonë.

Prej kohësh këngëtarja e njohur, po jeton dhe vepron në Amerikë ndërsa këtë fundvit ajo ka qëndruar në Shqipëri ku ka marr pjesë në emisionin ‘Why Not’ të Roza Latit, shkruan Indeksonline.

Me disa imazhe nga ky shou, Bleona ka uruar festën e Vitit të Ri.

“Gezuar vitin te gjithe shqipereve kudo qofshi ne kete dite. Ju uroj shendet fat lumturi per te gjithe you dhe familjet tuaja”, shka shkruar Bleona.

Kujtojmë që gjatë vitit 2018 ajo ka qenë mjaft e angazhuar dhe ka sjellur disa projekte muzikore./Indeksonline/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS