Bleona po pushon, trupin e saj përsëri e ekspozon

Bleona Qereti po kalon ditë të mira.

Aktualisht këngëtarja e njohur ndodhet për pushime, ku nga atje herë pas here po bënë paraqitje të ndryshme në rrjetet sociale për ndjekësit e saj në rrjetet sociale- shkruan Indeksonline.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).