Bleona përgatitet për “Grammy”

Bleona Qereti si duket do të marr pjesë në ndarjen e çmimeve “Grammy”.

Këtë e ka bërë të ditur vet ajo përmes një postimi në llogarinë e saj në “Instagram”, ku shihet duke ushtruar.

“Përgatitet për Grammy” ka shkruar ajo në postimin e saj.

Rikujtojmë, që në këso paraqitje Bleona përpiqet që të duket sa më provokuese e si rrjedhojë shfaqet shumë e zhveshur./Indeksonline/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).