Bleona paralajmëron projektin e ri muzikor

Këngëtarja shqiptare, Bleona Qereti, ka paralajmëruar projektin e ri muzikor të saj.

Ylli shqiptar me anë të një postimi në rrjetin social InstaStory ka paralajmëruar projektin e saj të ri muzikor.

Ajo është ndër femrat më të famshme shqiptare në botë dhe gjithmonë ka rrëmbyer vëmendjen.

Bleona tash ka publikuar pamje nga klipi i ri, ku shfaqet e veshur në ngjyra të errëta.

Bleona aktualisht është ‘single dhe e përkushtuar në projekte të reja muzikore.

Ajo gjithnjë ka qenë prezente në ngjarjet më të mëdha muzikore në botë ku ka tërhequr vëmendjen e mediave botërore. /Telegrafi/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).