Bleona nuk dorëzohet!

Bleona Qereti është e zotuar që të vazhdojë rrugëtimin e saj drejt synimit që i ka vënë vetes.

Këngëtarja shqiptare ka në plan që të bëjë emër në skenën e muzikës botërore dhe nuk heq dorë nga ky qëllim.
Së paku kështu ka lënë të kuptohet përmes një postimi që ka bërë në rrjetet sociale.

“Nuk ka vend për iluzione në jetën time, sepse e di se sa më shumë që lëndohem, aq më shumë e ndjej forcën për të luftuar deri në fund, me besimin në Zot”.
“Sepse e di se e ardhmja u takon atyre që i shndërrojnë ëndrrat e tyre të bukura në realitet”, ka shkruar këngëtarja. /Telegrafi/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS