Bleona mahnit me bukurinë dhe sharmin e saj

/ 1 minutë lexim

Yllin e muzikës Bleona Qeretin jemi mësuar ta shohim në stile të ndryshme të veshjeve dhe gjithmonë duke ecur me trendin botëror, shkruan gazeta “Kosova Sot Online”.

Në prag të festave të fundvitit ajo ka pozuar e veshur e tëra me ngjyrën e kuqe duke shkëlqyer me bukurinë dhe sharmin e saj.

Uji Dea

Ajo në çdo eveniment ku merrë pjesë, vazhdon të zgjojë kureshtje me paraqitjet e saja plot class.

Bleona gjithmonë ka ditur t’i befasoj fansat e saj, andaj doemos se viti 2023 do t’na sjell shumë supriza nga artistja juaj e preferuar.